Dwars door Drie Landen 2020Locatie :
Next Generation Please !Locatie :
10:00 - 18:00 Exhibition Congo - Schilderijen van 1950 tot 2020Locatie : gallery raf van severen - Godefriduskaai 52 - 2000 Antwerpen
14:00 - 19:00 [Parcours d’artistes] Focus sur Michèle BaczynskyLocatie :
14:00 - 19:00 [Parcours d’artistes] Été 1986… Automne 2020Locatie :
Mensen OnderwegLocatie : Kortrijk
20:00 - 22:00 Réforme de l'évaluation du personnel de l'enseignement, comment organiser la riposte?Locatie : Online
Saved by the bellLocatie :
09:30 Regards croisés sur les identités et la migrationLocatie : FIFF Campus Namur – Caméo 1, rue des Carmes 49, 5000 Namur
09:30 - 14:30 Webinar - Samen naar sociale gelijkheidLocatie :
17:00 - 19:00 Rassemblement de soutien à Julian Assange Acte 79Locatie : Bruxelles - l'Avenue des Arts, au coin de la rue Guimard
17:00 - 19:00 Rassemblement de soutien à Julian Assange Acte 79Locatie : Namur - Place de l'Ange
11:00 - 12:00 Connect2Change OnlineLocatie : Online
11:00 - 12:00 Connect2Change Online Netwerkevent voor duurzaamheidspioniers Locatie : Online
11:00 - 12:00 Op weg naar een klimaatneutraal EuropaLocatie :
19:00 Un passé qui fait mal: histoire et mémoire coloniales en questionLocatie :
06:00 Webinar Series: Understanding Apartheid, Moving to Freedom, Justice and EqualityLocatie :
10:00 - 11:00 Octobre 2020, le GANG vous invite à BOZARLocatie : BOZAR
14:00 - 15:00 Connect2Change OnlineLocatie : Online
14:00 - 15:00 Connect2Change Online Netwerkevent voor duurzaamheidspioniers Locatie : Online
14:00 Webinar - Deep Sea Mining: How Belgium Is Sinking To The BottomLocatie :
17:00 - 19:00 Globalisation and sustainability: An inter-disciplinary conversation in the light of the COVID-19 pandemicLocatie : UHasselt
19:30 - 21:00 Human Rights @ De Krook: COVID-19 door een mensenrechtenbrilLocatie : Krook - zaal ‘de Blauwe Vogel’ - Miriam Makebaplein 1 - 9000 Gent
20:00 Cinérenc’arts: Il traditoreLocatie :
20:00 - 22:00 Je veux décider du travail jusqu’à ma mortLocatie : rue d’Arenberg 3, 1000 Bruxelles
20:00 Zuidcafé: Disease with no NameLocatie : Het Oude Badhuis, Stuivenbergplein 38, 2060 Antwerpen
20:00 “Palestine, la case prison”, documentaire de Franck SaloméLocatie : La Vénerie. Espace Delvaux. Rue Gratès 3. - 1170 Bruxelles
12:30 - 13:30 398e rassemblement devant l’ambassade d’IsraëlLocatie : Ambassade d'Israël Avenue de l'Observatoire 40 à 1180 Uccle
18:00 Vormingsweekend || Kernwapens: gewapend met kennisLocatie :
Afrika Filmfestival 2020Locatie : Leuven
10:00 VORMINGSDAG || Gewapend met kennisLocatie :
10:30 - 15:30 Hart boven Hard-dagLocatie : Brussel
13:30 - 18:30 Forum des alternatives 2020 : Greenwashing tour & Débat sur la Relocalisation !Locatie :
LEF/FGE - Videotheek
Website: www.lef-oostende.be